Працюємо з 10 до 16
Ми працюємо:
 • 10:00 - 16:00
 • Вихідні

У Вашому кошику
поки немає товарів

Чому картриджі для принтерів такі дорогі

Картриджі для струменевих та лазерних принтерів можуть бути дорогими з кількох причин:

 1. Витрати на дослідження та розробку: Картриджі потребують значних витрат на дослідження та розробку для того, щоб забезпечити якість друку та зручність в експлуатації.
 2. Витрати на виробництво: Картриджі вимагають високої якості компонентів, таких як пластик та метал, що можуть бути дорогими виробничими матеріалами. Крім того, виробництво картриджів часто здійснюється в країнах з високою зарплатою, що також може підвищити їх вартість.
 3. Керівництво бренду та маркетинг: Багато виробників принтерів використовують стратегію низької ціни на принтери, але вимагають високої ціни на картриджі. Це може бути частиною їх стратегії маркетингу та брендингу, щоб збільшити свої прибутки.
 4. Витрати на транспортування та зберігання: Картриджі мають бути доставлені до магазинів та збережені відповідним чином, що може збільшити витрати на їх транспортування та зберігання.
 5. Монопольна позиція: Деякі виробники принтерів мають монопольну позицію на ринку картриджів для своїх принтерів, що дозволяє їм встановлювати високі ціни.

Регулярне використання струменевого принтера допомагає уникнути засихання чорнил та підтримує добру роботу друкуючої головки, яке є дуже дорогою. Крім того, є деякі спеціальні програми, які дозволяють економити на витратах на картриджі. Наприклад, програми, які дозволяють друкувати в режимі економії тонера або чорнила, або програми, які дозволяють об'єднувати кілька сторінок документа на одному аркуші паперу. Щоб зменшити витрати на картриджі, можна розглянути альтернативи, такі як заправка картриджів або використання картриджів аналогів. 

Аналоги картриджів

Аналоги картриджів для принтерів є однією з альтернатив зменшення витрат на друк. Вони виготовляються від інших виробників, які не є офіційними постачальниками картриджів виробників принтерів. Одним з переваг використання аналогів картриджів є зменшення витрат на друк, оскільки ціна на аналоги може бути значно в рази нижчою, ніж на оригінальні картриджі. Крім того, деякі виробники аналогів картриджів пропонують гарантії на свої вироби. Однак, перед тим, як вибирати аналоги картриджів, важливо врахувати кілька моментів:

 • Сумісність з принтером: Перед тим, як придбати аналог картриджа, варто переконатися, що він справді сумісний з вашим принтером. Деякі виробники пропонують картриджі, в яких сумісність дуже неточна. Переконайтесь, що на коробці вказана модель саме вашого принтера.
 • Якість тонера та чорнила: Якість тонера та чорнила, яке використовується в аналогах картриджів, може варіюватися. Неякісне чорнило може призвести до забруднення друкуючої голівки та погіршення якості друку в струминних принтерах. Для лазерних принтерів неякісний тонер теж може пошкодити запчастини картриджа та принтера.
 • Гарантія: Деякі виробники принтерів можуть встановлювати обмеження на використання аналогів картриджів, що може призвести до втрати гарантії на принтер.
 • Надійність та тривалість: Аналоги картриджів можуть не мати такої ж надійності та ресурсу, як оригінальні картриджі. Вони можуть мати значно менший ресурс друку або після друку деякої кількості сторінок почати давати дефекти друку.

Радимо детально проаналізувати вибір картриджів для вашого принтера та придбати аналог надійного виробника з гарними відгуками.

Перезаправка картриджів

Заправка картриджів є одним з альтернативних методів зменшення витрат на друк. Це процес додавання нового тонера або чорнила до використаного картриджа, що дозволяє продовжити його термін експлуатації та зменшити витрати на нові картриджі. Варто звернути увагу на кілька важливих моментів:

 • Репутація сервісного центру. В додатку Гугл мапи можна подивитись відгуки від клієнтів. Зазвичай вони дають об'єктивну оцінку сервісного центра, що дає можливість уникнути недобросовісних виконавців.
 • Якість витратних матеріалів: Важливо звернути увагу на якість тонера та чорнила, яке використовується для заправки картриджа. Неякісний тонер та чорнило може вплинути на якість друку та викликати проблеми з принтером.
 • Ефективність: Заправка картриджів може не завжди бути ефективним методом зменшення витрат на друк. Виробники принтерів постійно ускладнюють конструкцію картриджів. Тому для деяких моделей принтерів заправка може бути або неможливою або малоефективною.

Заправка картриджів може бути ефективним методом зменшення витрат на друк, але варто враховувати ризики та використовувати тільки якісне та сумісний тонер та чорнило, а також виконувати процес з увагою та точністю.