Працюємо з 10 до 16
Ми працюємо:
  • 10:00 - 16:00
  • Вихідні

У Вашому кошику
поки немає товарів

Купити картриджі Epson (Епсон) в Києві

  • Код
  • Фото
  • Назва
  • Продаж
  • Заправка

Принтери Epson входять до списку лідерів на ринку друкувальної техніки України. В модельному ряді представлені струменеві та лазерні принтери, які розраховані на різні види фарб (пігментні, водорозчинні, сублімаційні, а також - тонери). Високою затребуваністю користуються як автономні принтери, так і більш складні багатофункціональні пристрої, що поєднують функції ксероксу, принтеру та іншого офісного обладнання.

Незалежно від різновиду придбаної друкувальної техніки Epson, потреба у заміні картриджу є актуальною для всіх. Вчасна та професійна заправка забезпечить безперебійну роботу та взірцевий результат. В нашій компанії ви завжди можете придбати картридж для принтеру або замовити його професійну заміну.

Оригінали та аналогові моделі: що краще придбати?

Принтери Epson активно використовуються для найрізноманітніших завдань – від друку текстової документації або таблиць до отримання якісних фото з високим ступенем деталізації. Бренд випускає техніку як для професійного друку, так і для домашнього використання. В середньому після 3-4 пачок паперу виникає потреба в заміні картриджу. Деякі власники приймають рішення самостійно заправити принтер, інші вирішують звернутися за допомогою до перевірених фахівців.

Наша компанія має великий досвід з обслуговування сучасної оргтехніки, що дозволяє дати ряд важливих рекомендацій. Практика свідчить: далеко не всі спроби самостійної заміни картриджу виявляються вдалими. Результатом може стати втрата гарантії на заміну придбаного принтера чи на його безкоштовний ремонт від компанії-виробника. Відсутність відповідного досвіду нерідко призводить до помилок при монтажі та спричиняє некоректну роботу друкувальної техніки в майбутньому. Саме тому ми радимо звернутися до професіоналів, особливо – якщо мова йде про новопридбане обладнання на гарантії.

Якщо гарантійний термін на ваш принтер сплив, ви можете замовити недорогий аналог, при цьому модель має бути сумісною з вашим картриджем.

Картриджі для кольорового принтеру Епсон: де купити в Києві?

Принципово важливим є врахування типу принтера при виборі комплектуючих до нього. В нашому каталозі представлені оригінальні та аналогові картриджі до принтерів двох видів – струменевих і лазерних. Їх технологія друку має важливі відмінності, що обумовлює несумісність картриджів. Кожний вид друкувальної техніки має ряд переваг, але і ряд особливостей. Так, лазерні картриджі відрізняються більшим ресурсом роботи, але коштують дорожче. Струменеві картриджі є більш доступними по ціні, але чорнило в них закінчується швидше.

У разі необхідності ми допоможемо вам визначитися з типом комплектуючих. В нашому інтернет-магазині ви завжди отримаєте безкоштовну інформацію щодо комплектуючих, пораду щодо придбання картриджу (з врахуванням ваших потреб і очікувань). Доставка товарів здійснюється по всій території Києва – центр, лівий і правий береги, будь-які житлові масиви та лінії метро.