Працюємо з 10 до 16
Ми працюємо:
 • 10:00 - 16:00
 • Вихідні

У Вашому кошику
поки немає товарів

Купити картридж Samsung (Самсунг) в Києві

 • Код
 • Фото
 • Назва
 • Продаж
 • Заправка
 • Код:133741 Наявний
 • Картридж Samsung ML-2250D5
  Ресурс: 5000 стр.
  Колір: Чорний
 • Продаж:
  Придбати: 2330 грн.
  Наявний

Samsung – відомий бренд на ринку сучасної друкувальної техніки, якість та висока функціональність якої є беззаперечними. Принтери даної торгової марки використовуються для роботи в офісах та комерційних закладах, в державних установах і для домашніх потреб. Однією з головних вимог для використання є наявність паперу, а також – вчасне заповнення тонером картриджу.

Придбання оригінального картриджу чи самостійна заправка: поради професіоналів

В залежності від моделі принтеру та завдань, однієї заправки вистачає на 3-4 пачки паперу. Після цього багато користувачів приймають рішення купити оригінальний картридж Samsung, інші ж вдаються до спроб заправити його самостійно. Звичайно, другий варіант є більш економічним. Але при цьому існує реальний ризик втрати гарантії на новопридбану техніку. До того ж при відсутності мінімального досвіду можна припуститися ряду типових помилок, що призведе до збою в роботі техніки. Саме тому наші фахівці рекомендують звернутися до послуг спеціалізованих магазинів. Ціна оригінального картриджа є доступною, а якість – гарантованою. Наша компанія тривалий час займається продажем комплектуючих до офісного обладнання, серед якого картриджі займають помітне місце.

Де в Києві придбати картридж до принтера Samsung?

Якщо ви займаєтесь не тільки друком документації або таблиць, але й прагнете отримувати яскраві зображення з високим ступенем деталізації, питання придбання картриджів набуває особливої актуальності. Враховуючи достатньо інтенсивний рівень використання чорнила, потреба в його заміні виникає часто. Саме тому співвідношення ціни та якості є одним з головних критеріїв вибору. В нашому інтернет-магазині можна купити кольоровий картридж за ціною, яка є однією з найдоступніших в регіоні. Ми продаємо наступні види витратників:

 • монохромні
 • кольорові

При бажанні можна також замовити якісний аналог – модель від іншого виробника, яка сумісна с даним видом оргтехніки.

Лазерні монохромні ті кольорові картриджі Samsung: розумна ціна та оперативна доставка

Алгоритм роботи лазерних і струменевих принтерів має принципові відмінності. Це впливає на підбор комплектуючих. Доступна ціна струменевих картриджів приваблює багатьох, але слід враховувати менший ресурс їх роботи (чорнило закінчується швидше). Вартість лазерних картриджів об’єктивно вища, але вони приваблюють більш економічним використанням пігменту. Обидва види друкувальної техніки мають свої переваги та особливості. Ми допоможемо підібрати оптимальний варіант, з врахуванням всіх нюансів саме вашої ситуації.

Доставка картриджів здійснюється по всій території Києва – центр, правобережжя та лівобережжя! Ми привеземо замовлення по будь-якій лінії метро, до потрібного житлового масиву тощо.